Školicí středisko

Autoškola Nejlepší řidičák

Školící středisko

Od roku 1993 provádíme školení řidičů dle platné právní úpravy.

Vzhledem k tomu, že od 1.1.2009 došlo ke změnám v legislativě, založili jsme Školicí středisko a před koncem roku 2008 získali akreditaci. Proto Vám můžeme nabídnout provedení vstupního i pravidelného školení a samozřejmě také školení řidičů referentů.

S řidiči, které školíme, se denně setkáváme na silnicích a jistě se s nimi setkáváte i Vy. Snažíme se vést je k ohleduplnosti a slušnosti za volantem, dodržování zákonů a pravidel provozu. Někteří z nich Vás možná vozí v autobusu, nebo Vám vozí zboží…

Našim cílem je vyjít klientům vstříc, naplánovat školení podle individuálních potřeb každého zákazníka. Po domluvě lze zařídit školení podle Vašeho časového plánu.

Školicí středisko
Autoškola Nejlepší řidičák

Reference

Pokud to myslíte s řízením vážně, chcete se stát bezpečnými řidiči a hledáte kvalitu na prvním místě, tak budeme rádi když se k nám přihlásíte, protože přesně takové žáky chceme!

Na autoškolu mohu napsat jen samá pozitiva. Mezi nimi by určitě nechyběla profesionalita, ochota, individuální přístup, spolehlivost či velmi zodpovědný přístup a snaha připravit klienta co nejlépe do provozu. Výsledkem je absolutní spokojenost a doporučení komukoli, kdo by váhal, jakou autoškolu zvolit. 

Libor Klečka

Libor Klečka

Super přístup a hodně vás naučí. Za mě jedna z nejlepších autoškol

Lukáš Dúška

Začínal jsem v této autoškole v 16 letech na motorku, dále v 18 na auto a zakončil ve 28 řidičákem A na motocykly neomezené kubatury. Lektoři jsou velice příjemní, zbytečně vás nestresují a každou situaci vysvětlí. Dbají na to, aby Vás naučili všechny důležité návyky a postupy a tím vás dokonale připravili na veškeré situace, které vás na silnici mohou potkat.

Jakub Tuček

Napsat google recenzi

Přihlaste se do kurzu

Telefon: +420 773 969 224

E-mail: info@nejlepsiridicak.cz

Online přihláška